0

Yükleniyor...

Standartların Ötesinde

Nilkumsal, insan sağlığını ön planda tutarak, hayatınızı kolaylaştıracak yeni su teknolojilerini, siz müşterilerimiz ile buluşturmak için 2007 yılından beri faaliyet göstermektedir.

NİLKUMSAL'A
HOŞ GELDİNİZ

Teknik servis birimi, Çanakkale’den Antalya’ya kadar geniş servis ağı ile ihtiyaçlarınıza hızlı ve programlı bir yapıda destek sağlamaktadır. Ayrıca periyodik bakım, yedek parça ve sarf malzeme tedariği konularında hizmet vermektedir.


Nilkumsal aynı zamanda Belçika’da faaliyet gösteren ve elektiriksiz çalışan yumuşatma ünitelerini tasarlayan ‘’Delta Water Engineering’’ grubunun Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.

Endüstriyel arıtma kısmında hizmet verdiğimiz alanlar arasında kamu kurumları, sanayi kuruluşları, binalar, villalar, siteler, bulunmaktadır. Daha fazlası için nilkumsalteknoloji adresinden bilgi sahibi olabilirsiniz.

Uzmanlarımız ile canlı olarak görüşün.

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için, iletişim bilgilerinizi paylaşmanız yeterli.
Nilkumsal olarak...

En iyi tescilli markaların ve Dünya Pazarında geniş bir hacmi olan Nilkumsal, müşterilerin hayatlarına nüfuz eden ve yüksek standartlarda üretilen Nilkumsal ürünlerini sizler ile buluşturuyoruz.

Vizyonumuz;

15 yılı aşkın deneyimimizle ve kalite anlayışımızla, doğal ve lezzetli su tüketimini sağlayacak çözümler üretiyoruz. Türkiye’nin bir çok yerinde, ev ve işyerlerinde ürünlerimizle fark yaratıyoruz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve ürünlerimize bu doğrultuda yön veriyoruz. Sektördeki liderliğimizi korumak, sizleri sağlıklı ve lezzetli suya ulaştırmak ve doğal kaynakları korumak en önemli hedefimiz.

Misyonumuz;

Dünyadaki su kaynaklarının sınırlı ve hızla tükenmekte olduğunun farkındayız. Bu nedenle insanların güvenle içeceği su ve devamında mutlu ve sağlıklı bir gelecek hayal ediyoruz. Çünkü insan vücudunun üçte ikisinin su olduğunu biliyoruz. O sebeple siz en iyisine, kalitelisine layiksiniz.

Tek Kelimeyle Mükemmel

Nilkumsal'ın ayrıcalıklı dünyasıyla

Markalarımız

TAKİP EDİN
Dark
Light