0

Yükleniyor...

Sağlık için, Sağlıklı Su İçin

SUYUNUZU EVİNİZDE ARITIN
GÖNÜL RAHATLIĞI İLE İÇİN

ORP-Ph filtre:ORP (Oxidation-ReductionPotential)-PH filtre , suyunoksidasyon-redüksiyon (redoks) potansiyelini ifade eden bir terimdir. Suyun Sediment Filtre: 5 Mikron GE sediment filtreden geçirilerek temizlenir.
Granül Aktif Karbon Filtre: Blok Karbon Filtre tortulardan arıtılmış suyun 3. aşamadaki BlokKarbon Filtre ile birlikte sudaki klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, atıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır. Blok Aktif Karbon Filtre : Blok Karbon Filtre 2. aşamada bulunan Granül Aktif Karbon Filtre ile birlikte sudaki organik maddeyi ve serbest kloru alırken suyu tat, koku ve renk bakımından iyileştirir.

Membran Filtre : PallasMembran Filtre ile sudaki mikrobiyolojik ve kimyasal arıtımı gerçekleştirir. Depolama Tankı: PAE tank arıtılmış suyu depolamak için kullanılır.Inline Karbon: Filtre PallasInline Karbon Filtre Hindistan cevizi kabuğundan imal edilmiş olup suyunuzun son kez kokusunu ve tadını düzenler. ORP-Ph filtre:ORP (Oxidation-ReductionPotential)-PH filtre , suyunoksidasyon-redüksiyon (redoks) potansiyelini ifade eden bir terimdir. Suyun kimyasal özelliklerini ve kalitesini belirlemede önemli bir araç olarak kullanılır ve suyun içindeki serbest elektronların sayısını ölçerek suyun oksidasyon veya redüksiyon potansiyelini belirler.

ORP değerine sahip suyun tüketimi ise antioksidan özellikleri sayesinde Hücrelerin serbest radikallerin zararlı etkilerinden korunmasına yardımcı olabilir. Bu antioksiadan özelliği sayesinde hücrelerin daha sağlıklı ve genç görünmesine yardımcı olabilir. Vücuttaki serbest radikalleri nötralize ederek bağışıklık sistemini güçlendirir. Bu sayede vücut daha sağlıklı hale gelir ve enfeksiyonlara karşı daha dirençli hale gelir. Vücuttaki hücrelere daha kolay nüfuz eder ve daha iyi hidrasyon sağlar. Bu da cildin daha nemli ve sağlıklı görünmesine yardımcı olabilir. Yaşlanmayı yavaşlatıcı etkisi vardır. Vücuttaki metabolizma hızını artırarak, enerji üretimini artırır ve performansı iyileştir Kolay Montaj

Uzmanlarımız ile canlı olarak görüşün.
Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için, iletişim bilgilerinizi paylaşmanız yeterli.
Tek Kelimeyle Sağlıklı yaşam

Nilkumsal'ın ayrıcalıklı dünyasıyla

TEMİZ SU

TAKİP EDİN
Dark
Light